Wyjazdy grupowe

CHORWACJA - WZDŁUŻ MALOWNICZYCH WYBRZEŻY
CHORWACJA - DZIEDZICTWO KULTURALNE I HISTORYCZNE
BAŁKANY - ALBANIA, CZARNOGÓRA, MACEDONIA
SANKTUARIA - BOŚNIA I HERCEGOWINA, CHORWACJA
BAWARIA - PRZYRODA, ŚREDNIOWIECZNE MIASTA, METROPOLIE
MORAWY - MALOWNICZA KRAINA WINNIC
FRANCJA - PARYŻ, LAZUROWE WYBRZEŻE
IZRAEL - WYCIECZKA OBJAZDOWA

Biuro Podróży Gandalf Travel specjalizuje się również w wyjazdach grupowych. Z naszej oferty korzysta corocznie wiele firm, instytucji, szkół i przedszkoli oraz klientów indywidualnych. Organizujemy zarówno wyjazdy jednodniowe jak i kilku- bądź kilkunastodniowe w Polsce i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji różnorodnych typów imprez, potwierdzone licznymi referencjami. Ponadto oferujemy szereg usług transportowych m.in.: wynajem autokarów i busów oraz przewóz osób na terenie kraju jak i Europy, a także innych państw świata.

W naszym portfolio znajdują się m.in.: wycieczki grupowe, konferencje, wyjazdy rekreacyjne, pielgrzymki, szkolenia, wyjazdy motywacyjne, wycieczki szkolne i biwaki, białe i zielone szkoły, promocje, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Proponujemy oryginalne programy, umiejętnie korzystamy z naszej bogatej bazy miejsc noclegowych i destynacji, aby spełnić wymagania naszych Klientów i zapewnić niezapomniane wrażenia.

Najbardziej topowe kierunki, które obsługujemy to m.in.:

  • Chorwacja
  • Bośnia i Hercegowina
  • Albania
  • Macedonia
  • Włochy
  • Izrael
  • Hiszpania

Staramy się, aby oferta naszego biura podróży w Łodzi była zawsze aktualna i trafiona. Zwracamy dużą uwagę na indywidualne podejście i zaspokojenie wymagań naszych Klientów. Organizujemy wyjazdy według Państwa wskazań i oczekiwań. Naszym celem jest maksymalne dopasowanie wycieczki do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy gwarancję najlepszej jakości i konkurencyjne ceny. Na życzenie przedstawiamy listy referencyjne od instytucji i firm wraz pozytywnymi opiniami indywidualnych turystów.

Wycieczki organizujemy już od 20 osób!

Zapraszamy do kontaku.

Biuro podróży Łódź - Gandalf Travel

 

INFORMACJE
+48 691833215
kasia@gmsynergy.com.pl

 

Pobierz regulamin

Skontaktuj się z nami!